Dzień Dziecka
Dzień Dziecka w naszej szkole był pełen radości, zabawy i niezapomnianych atrakcji. Dyrekcja Szkoły złożyła życzenia dla naszych dzieci oraz zaprosiła uczniów i nauczycieli do wspólnego świętowania.
Uczniowie mieli szansę uczestniczyć w różnych aktywnościach sportowych, tanecznych, artystycznych. Były tańce na świeżym powietrzu, przepiękny bajkowy koncert „Dzieci Dzieciom”, odbył się również mecz o Puchar Dyrektora Szkoły, w którym konkurowały drużyna uczniów z drużyną nauczycieli, a biblioteka przygotowała dla wszystkich czytelników „Pomysłowe Serduszka” na udany Dzień Dziecka. Dużą atrakcją cieszyły się lody, wata cukrowa oraz popcorn. Nie zabrakło również walorów edukacyjnych, mianowicie na sali gimnastycznej uczniowie klas 4-8 przygotowali wspaniałe stoiska przedstawiające różne regiony Polski.
Były stroje ludowe, regionalne przysmaki, ciekawostki i wiele innych.
Ten wyjątkowy dzień dostarczył wszystkim wielu uśmiechów i pozostanie na długo w pamięci uczniów.
