Notice: Only variables should be passed by reference in /home/ksiazenice/public_html/ksiazenice.szkola.pl/wp-content/themes/ksiazenice/functions.php on line 215
Rekrutacja

Wszelkie informacje związane z rekrutacją są zamieszczane na stronie  www.grodzisk-oswiata.pl/

związku ze zbliżającym się terminem naboru do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i punktów przedszkolnych, a także do klas I szkół podstawowych w Gminie Grodzisk Mazowiecki zwracamy się z prośbą do Rodziców dzieci ubiegających się o miejsca w placówkach na terenie naszej gminy o współpracę w procesie rekrutacji.

List-do-rodziców

Uchwała 487

Zasady rekrutacji do klas I SP 2019

Zasady rekrutacji do przedszkoli 2019

Zarzadzenie_10-2019

Uchwała 486

W terminie od 7 do 14 marca br. rodzice dzieci uczęszczających aktualnie do przedszkoli mogą złożyć deklarację kontynuacji edukacji w danej placówce.

Rekrutacja na wolne miejsca do placówek przedszkolnych, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie prowadzona drogą elektroniczną. W dniach od 15 do 29 marca 2019 roku rodzice będą mogli dokonać elektronicznej rejestracji wniosku na stronie:

Zapisywany w systemie elektroniczny wniosek trzeba wydrukować i wraz z wymaganymi oświadczeniami dostarczyć do placówki „pierwszego wyboru”, tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji.

Ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych nastąpi w dniu 24 kwietnia 2019 r

Rekrutacja do klas pierwszych w szkołach podstawowych

Nabór do pierwszej klasy szkoły podstawowej w tym roku odbywa się również drogą elektroniczną – w terminie od dnia 15 do 29 marca br.    i dotyczy zarówno dzieci spoza obwodu danej szkoły podstawowej, jak i dzieci „obwodowych”, które trzeba zgłosić do szkoły.

Elektronicznej rejestracji wniosku/zgłoszenia należy dokonać na stronie:

Następnie, zapisywany w systemie elektroniczny wniosek/zgłoszenie należy wydrukować i wraz z wymaganymi oświadczeniami dostarczyć do placówki „pierwszego wyboru”, tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji.

Ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych nastąpi w dniu 24 kwietnia 2019 r.

Zgłoszenie_dziecka-do-kl.-I-2019

Wniosek_o_przyjecie_dziecka-do-kl.-I-2019