NAGRODA DLA 6c W KONKURSIE „WF ON LINE Z MONIKĄ PYREK” Opublikowano: 11.02.2021, Kategoria: Aktualności Autor: Cezary Skalski

NAGRODA DLA 6c W KONKURSIE „WF ON LINE Z MONIKĄ PYREK”

Sport ma super moce!
Pokazali je w swoim filmie konkursowym uczniowie 6c  z  klasy sportowej. Pomimo pandemii i ograniczeń udało się sprostać wyzwaniu i nagrać  film o  pasjach sportowych i pracy zdalnej na lekcjach wychowania fizycznego. Dużo przygotowań, ale i mnóstwo dobrej zabawy! Nagrodą w konkursie była lekcja wf on line z Moniką Pyrek oraz  koszulki i gadżety sportowe. Już czekają w szkole na nowych właścicieli ! 
W trakcie lekcji online, do której zaproszeni zostali także uczniowie 4c z klasy sportowej o profilu piłkarsko – lekkoatletycznym, mogliśmy  „skoczyć o tyczce ” i poćwiczyć z mistrzynią – organizatorzy przygotowali dla nas  profesjonalną wizualizację tej konkurencji. Był czas na pytania uczniów i odpowiedzi dotyczące początków kariery, przełamywania barier i ograniczeń oraz opowieści o ulubionych miejscach mistrzyni. Pozostały nam wspaniałe wrażenia po tym spotkaniu!
Dziękuję  swoim uczniom, wspierającym projekt  rodzicom i wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki!  
Szczególne podziękowania kieruję do pana Tadeusza Zienteckiego, który spędził wiele godzin na  montażu naszego filmu. 
Kliknij i obejrzyj film KONKURSOWY 
 
Przygotowała
Marzena Sowińska – nauczyciel wychowania fizycznego