Projekt „Przyjaciele Europy” Opublikowano: 08.10.2019, Kategoria: Projekty Autor: Redaktor

Projekt „Przyjaciele Europy”.

Na zaproszenie Pani Alicji Gruszeckiej przyszła do klasy 8b Pani Iwona Mydło ze wspaniałą propozycją projektu współpracy z dziećmi z  Belgii, a dokładnie ze szkołą polonijną w Hasselt. Celem projektu „Przyjaciele Europy” jest  współpraca z dziećmi uczącymi się w polskiej szkole w Hasselt. Uczniowie realizując ten projekt  podejmą wiele działań promujących nasz region i szkołę. Uczniowie będą nagrywać filmiki, pisać listy, rozmawiać przez komunikator z dziećmi z Belgii. I najważniejsze – dziesięcioro uczniów najbardziej zaangażowanych w projekt pojedzie do Belgii wraz z opiekunami. W tym projekcie uczestniczyć będą również uczniowie klasy 8c, a także dzieci, które uczy Pani Iwona Mydło.