Wyniki V edycji Gminnego Konkursu Plastycznego „NASZA PLANETA – NASZ DOM. EKOLOGICZNIE ZNACZY LOGICZNIE”
W dniu 29 maja 2026 r. odbyło się rozstrzygnięcie V edycji Gminnego Konkursu Plastycznego organizowanego w ramach obchodów
Światowego Dnia Ziemi.
Komisji Konkursowa w składzie:
– mgr Monika Polańska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
– mgr Jadwiga Turczyniak nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
– mgr Lidia Ziembicka nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
oceniła prace pod względem:
– oryginalności,
– estetyki wykonania,
– techniki,
– zgodności pracy z tematem konkursu.
W kategorii klas pierwszych:
I miejsce: uczennica Liliana Sobczak, Szkoła Podstawowa nr 4
II miejsce: uczennica Klara Mirż, Szkoła Podstawowa nr 4
III miejsce: uczennica Emilia Dąbrowska, ZSP w Książenicach
Wyróżnienie: uczennica Barbara Gozdur, Szkoła Podstawowa nr 4
W kategorii klas drugich:
I miejsce: uczeń Szymon Surała, ZSP w Książenicach
II miejsce: uczennica Natalia Dąbrowska, ZSP w Książenicach
III miejsce: uczennica Kornelia Zagrajek, Szkoła Podstawowa nr 4
W kategorii klas trzecich:
I miejsce: uczennica Oliwia Górecka, Szkoła Podstawowa nr4
II miejsce: uczennica Julia Witecka, Szkoła Podstawowa nr 4
Wyróżnienie: uczeń Daniyl Naidientsev, ZSP w Książenicach
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!
Wszystkim Dzieciom dziękujemy za wzięcie udziału!!!