Zwycięstwo naszej reprezentacji Opublikowano: 13.03.2019, Kategoria: Aktualności Autor: Redaktor

W dniach 11-12 marca odbyły się finały w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W meczach o pierwsze miejsce nasza reprezentacja dziewcząt pokonała reprezentację Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Mazowieckim 2:0. Mecz odbył się w SP2  na hali przy ul.Westfala i był niezwykle zacięty. Szczególnie 1 set, w którym nasze dziewczyny pokonały rywalki po niesamowitej pogoni 26:24. Podobnie było w finale chłopców. Pokonali oni SP nr 6 na własnym terenie,  również 2:0.

Ten sukces to była długa droga do finału i mnóstwo emocji w wielu spotkaniach, w których nie straciliśmy żadnego seta.

Udowodniliśmy, że jesteśmy najlepszą szkołą w mini piłce siatkowej w rozgrywkach Grodziskiej Olimpiady Sportowej.

Oto składy naszych reprezentacji.

Dziewczęta:

Lena Giermasińska

Surosz Martyna

Surosz Michalina

Śledziecka Maria

Klocek Klaudia

Chłopcy:

Jakub Kotlarczuk

Filip Kowalczyk

Maciej Jastrzębski

Oluś Redliński

Jakub Kargul

Jakub Kępka

Bartosz Kostarski

Hubert Zapart

Krzysztof Tomczak