Zielona szkoła klas 6b i 6c Opublikowano: 14.05.2018, Kategoria: Aktualności Autor: Redaktor

Zielona szkoła klas 6b i 6c przeszła już do historii. Długo jednak będziemy wspominać naszą wycieczkę, która rozpoczęła się od zwiedzania Krakowa. Poznaliśmy tajemnice grobowców królewskich w Katedrze na Wawelu oraz ołtarza Wita Stwosza w Kościele Mariackim. Niektórzy uczniowie pierwszy raz w życiu mogli podziwiać piękno polskich Tatr: Dolinę Kościeliską, Smerczyński Staw, Dolinę Strążyską i wodospady Siklawice tuż pod ścianą majestatycznego Giewontu. Byliśmy również w Pieninach. I choć tego dnia pogoda nas nie rozpieszczała, udało nam się zdobyć urokliwy Wąwóz Homole. Na zakończenie naszej podróży wędrowaliśmy korytarzami Kopalni Soli w Wieliczce. Wspaniałe wrażenia… Zapraszamy do obejrzenia krótkiej foto relacji z naszej wycieczki.

Tekst i zdjęcia Barbara Mazur