ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI 15-16.05.2019 R. Opublikowano: 14.05.2019, Kategoria: Aktualności Autor: Redaktor

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI 15-16.05.2019 R. (środa, czwartek)

15-16.05.2019 HARMONOGRAM ZEBRAŃ

 

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI 15.05.2019 R. (ŚRODA)

LP. NAZWISKO I IMIĘ

WYCHOWAWCY

KLASA GODZINA SPOTKANIA

(podaje wychowawca)

SALA
1.       ZBLEWSKA

LIDIA

I A ZEBRANIE

 

S. 3
2.       EWA  KLEPACZ I B ZEBRANIE

 

S. 7
3.       ZGIERSKA AGNIESZKA I C

 

 

ZEBRANIE

 

S.  111
4.       ZBUDNIEWEK JOLANTA II A ZEBRANIE

 

S. 112
5.         KONDRATOWICZ MAŁGORZATA II B ZEBRANIE

 

S. 5
6.       ŚWIDERSKA EMILIA II C ZEBRANIE

 

S. 4
7.       TADEUSIAK MARTA II D Zebranie w innym terminie podanym przez wychowawcę

 

 
8.       OKRASA JOANNA III A ZEBRANIE

 

S. 115
9.       POLAŃSKA MONIKA III B ZEBRANIE

 

S. 6
10.                       KUBA KLAUDIA

JAKUBOWSKA ELŻBIETA

0 A ZEBRANIE

 

S. 13
11.                       JUSTYNA SZAŁAJKO

GOZDUR KATARZYNA

0 B ZEBRANIE

 

S. 11
12.                       WITKOWSKA URSZULA

BEDNARCZYK KINGA

0 C ZEBRANIE

 

S. 8
13.                       DUDZIC-RADOMYSKA MAGDALENA

AGNIESZKA RAFALSKA

PPA ZEBRANIE

 

S. 10
14.                       ZIÓŁKOWSKA-KOŚCIAK MONIKA

BADOWSKA DOROTA

PPB ZEBRANIE

 

S. 9

 

 

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI 16.05.2019 R. (CZWARTEK)

LP. NAZWISKO I IMIĘ

NAUCZYCIELA

KLASA GODZINA SPOTKANIA

                                 

 

SALA
1.       JOANNA CITLAK IV A ZEBRANIE

Godz. 17.00

S. 116
2.       MONIKA KANIOWSKA IV B Zebranie w innym terminie (nauczyciel z uczniami na wycieczce)  
3.         BARTŁOMIEJ CZARNECKI IV C ZEBRANIE

Godz. 17.00

S. 119

 

 

4.       ALEKSANDRA KOBYŁECKA IV D ZEBRANIE

Godz. 17.00

S. 109
5.       EWA KLUDZIŃSKA IV E ZEBRANIE

Godz. 17.00

 

S. 127
6.       AGNIESZKA SMĘTKOWSKA V A ZEBRANIE

Godz. 17.00

 

S. 115
7.       PAULINA ŁUCZYŃSKA V B ZEBRANIE

Godz. 17.00

 

S. 113
8.       ELŻBIETA GŁOWACKA-JĘDRUSZCZAK V C Zebranie w innym terminie (wychowawca na zwolnieniu lekarskim)  
9.       MONIKA FITAS-DURKA V D ZEBRANIE

Godz. 17.00

 

S. 128
10.                       KATARZYNA ŁUKASIK VI A Zebranie w innym terminie (nauczyciel z uczniami na wycieczce)  
11.                       ANNA KOWALSKA VI B ZEBRANIE

Godz. 18.00

 

S. 114
12.                       ANITA RACKA-GOZDEK VI C Zebranie w innym terminie (nauczyciel z uczniami na wycieczce)  
13.                       KATARZYNA DMOWSKA VII A ZEBRANIE

Godz. 18.00

 

S. 118
14.                       ALICJA GRUSZECKA VII B ZEBRANIE

Godz. 18.00

 

S. 112

 

15.                       BEATA ŁYSZKOWSKA VII C ZEBRANIE

Godz. 18.00

 

S. 111
16.                       TADEUSZ ROBASZYŃSKI-JANIEC VIII A Zebranie w innym terminie (nauczyciel z uczniami na wycieczce) 

 

 
17.                       MARZENA SOWIŃSKA VIII B Zebranie w innym terminie (nauczyciel z uczniami na wycieczce)