REKRUTACJA 2019/2020 Opublikowano: 15.03.2019, Kategoria: Aktualności Autor: Redaktor

W terminie od 7 do 14 marca br. rodzice dzieci uczęszczających aktualnie do przedszkoli mogą złożyć deklarację kontynuacji edukacji w danej placówce.

Rekrutacja na wolne miejsca do placówek przedszkolnych, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie prowadzona drogą elektroniczną. W dniach od 15 do 29 marca 2019 roku rodzice będą mogli dokonać elektronicznej rejestracji wniosku na stronie:

https://przedszkola-grodzisk-mazowiecki.nabory.pl/

Zapisywany w systemie elektroniczny wniosek trzeba wydrukować i wraz z wymaganymi oświadczeniami dostarczyć do placówki „pierwszego wyboru”, tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji.

Ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych nastąpi w dniu 24 kwietnia 2019 r

 

Rekrutacja do klas pierwszych w szkołach podstawowych

Nabór do pierwszej klasy szkoły podstawowej w tym roku odbywa się również drogą elektroniczną – w terminie od dnia 15 do 29 marca br. i dotyczy zarówno dzieci spoza obwodu danej szkoły podstawowej, jak i dzieci „obwodowych”, które trzeba zgłosić do szkoły.

Elektronicznej rejestracji wniosku/zgłoszenia należy dokonać na stronie:

https://sp-grodzisk-mazowiecki.nabory.pl/

Następnie, zapisywany w systemie elektroniczny wniosek/zgłoszenie należy wydrukować i wraz z wymaganymi oświadczeniami dostarczyć do placówki „pierwszego wyboru”, tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji.

Ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych nastąpi w dniu 24 kwietnia 2019 r.

Zgłoszenie_dziecka-do-kl.-I-2019

Wniosek_o_przyjecie_dziecka-do-kl.-I-2019

Wniosek_o_przyjecie_dziecka-do-przedszkola-2019