Projekt klasowy „RODZICE –DZIECIOM” Opublikowano: 10.06.2019, Kategoria: Projekty Autor: Redaktor

Zajęcia plastyczne w 3A w ramach projektu klasowego „RODZICE –DZIECIOM”

W naszej klasie po raz kolejny w tym roku i  jak zawsze ciekawe zajęcia plastyczne, poprowadziły dwie mamy – mama Helenki pani Marta Dziedzic i mama Matyldy pani Dominika Kłosek. Tym razem dzieci przygotowywały niespodzianki dla rodziców na Dzień Rodziny, który będziemy obchodzić w tym roku  pod hasłem „Na wesoło i sportowo”.

Były to już ostatnie zajęcia w ramach klasowego projektu RODZICE – DZIECIOM, który doskonale się rozwijał i  trwał przez 3 lata. W tym czasie rodzice gościli u nas w klasie wiele razy prowadząc różnego typu zajęcia z dziećmi, opowiadając o swojej pracy, pasjach, zainteresowaniach, lub organizowali nam zajęcia z ciekawymi ludźmi, wycieczki. Zawsze były to inspirujące i interesujące zajęcia!

Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom za  zaangażowanie w ten projekt i bardzo dobrą 3 letnią współpracę!

Wychowawczyni klasy 3A –Joanna Okrasa