Program samorządu

Dnia 30 listopada dzieci z Samorządu Uczniowskiego zorganizowały szkolne andrzejki. W czasie długich przerw obiadowych uczniowie z naszej szkoły mogli wywróżyć sobie przyszłość… Jak będzie miał na imię ich życiowy partner lub partnerka? Co się wydarzy za miesiąc, za rok, za lat dwadzieścia? Jak ułoży się ich droga zawodowa? Czego należy się wystrzegać, aby zachować dobrą kondycję psychiczną i fizyczną? Odpowiedzi na te i inne pytania przestały być tajemnicą, dzięki zaangażowaniu przedstawicieli klas 4 – 7, którzy przygotowali wróżby. Dziękujemy za dobrą zabawę!

TANECZNE OSTATKI

Jest taki szczególny czas w szkole, kiedy na korytarzach spotykamy dobre wróżki, superbohaterów, policjantów i strażaków, misie, królewny, kowbojów, a nawet najprawdziwszego jednorożca. Ten szczególny czas to karnawał 🎉🎊 W tym roku bawiliśmy się przez dwa dni, a szkolne bale rozpoczęli uczniowie zerówek i klas pierwszych wraz z przedszkolakami.

O relację z balu klas 4-7 zadbała Hania Tomczak:

„Dnia 9.02.2018r w piątek odbył się wyczekiwany długo bal karnawałowy dla klas 4 – 7. Obowiązywały stroje wieczorowe. Podczas zabawy uczniowie wspólnie zatańczyli  belgijkę oraz uczestniczyli w konkursach tanecznych. W pięknie przystrojonej sali przez cały bal trwała wesoła atmosfera. Uroczystość organizował Samorząd Uczniowski, o fotorelację zadbał pan Tadeusz Robaszyński-Janiec, dj’ował p. Michał Laskowski, a przy obsłudze kawiarenki pomogła Rada Rodziców. Serdecznie dziękujemy!

Zarząd Samorządu Uczniowskiego”

Taneczne ostatki