Katarzyna Galla

nauczyciel informatyki
W naszej szkole od: 09.2012

Z wykształcenia nauczyciel, z charakteru niepoprawna optymistka, urodzona w Bydgoszczy.

Jako autor czy współautor innowacji pedagogicznych (Sochaczew, moja mała ojczyzna; Enjoy Your English; Agresja bez szans – reedukacja zachowań agresywnych poprzez uczenie się przegrywania; Młody Konstruktor, czyli programowanie w Scratch) staram się poszukiwać skutecznych rozwiązań służących rozwojowi uczniów. Twórczość jest dla mnie wartością, która nadaje szczególną jakość naszemu życiu, jest procesem czy nawet postawą, która wspiera człowieka i służy jego rozwojowi.

Prywatnie zafascynowana sztuką ludową, zagłębiam się w teologię ikony ucząc się ikonopisania, natomiast bieganie – to jedna z kilku rzeczy, które pomagają mi realizować się i czuć szczęśliwszym człowiekiem.