Katarzyna Drzazga - Rychlik

nauczyciel wspomagający
W naszej szkole od: 09.2012

Jestem nauczycielem wspomagającym, uzyskałam tytuł magistra na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na wydziale pedagogiki specjalnej (oligofrenopedagogika), a także dyplom terapeuty integracji sensorycznej w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie uprawniający mnie do diagnozy i terapii zaburzeń integracji sensorycznej. Od dziesięciu lat pracuję z uczniami mającymi różne problemy rozwojowe (autyzm, zaburzenia integracji sensorycznej, niepełnosprawność intelektualną, dysleksję itp.). Jestem nauczycielem mianowanym. W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie dobro dziecka. Jestem odpowiedzialna, pracowita, lubię pracę w zespole. Prywatnie cenię sobie wypoczynek na łonie przyrody. W wolnych chwilach czytam, maluje, pracuję w ogrodzie, oglądam filmy w grodziskim klubie filmowym.