Joanna Citlak

Nauczyciel wspomagający
W naszej szkole od: 09.2014

Nauczyciel, instruktor teatralny, okazjonalnie instruktor tańca izraelskiego. Ukończyła pięcioletnie studia magisterskie w zakresie oligofrenopedagogiki na Wydziale Rewalidacji i Resocjalizacji Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, Podyplomowe Studia w zakresie Edukacji Początkowej i Reedukacji na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego, Medyczne Studium Zawodowe w Bolesławcu w zakresie terapii zajęciowej oraz Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalności Teatr przy Narodowym Centrum Kultury oraz Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Teatr kocha najbardziej. Wierzy w jego moc. Od kilkunastu lat prowadzi grupy teatralne – dziecięce, młodzieżowe, a w porywach i dorosłe. Jej motto to odkrywać własne „ja”, wyzwalać talenty, zwiększać samoakceptację, zarażać radością tworzenia. Stawia na dobre i wspierające relacje. Prywatnie żona Amadeusza, pasjonatka podróży, wypraw rowerowych i dobrej kuchni, miłośniczka kotów.