Irena Świechowska

nauczyciel świetlicy
W naszej szkole od: 09.2012

Pedagog społeczny w zakresie opieki i wychowania, socjoterapeuta, wychowawca świetlicy, nauczyciel dyplomowany. Moją pasją jest rodzina, a zwłaszcza moje wnuki: Krzyś, Oleńka i Filip. Wkrótce do grona rodzinnego dołączą kolejne. W wolnych chwilach odpoczywam w ogrodzie, spaceruję po lesie, słucham ulubionej muzyki, pływam, podróżuję. Cenię prawdziwą przyjaźń, piękno naturalnego krajobrazu oraz naturalną i szczerą harmonię relacji międzyludzkich. Z ogromną radością  oglądam wydarzenia sportowe, kibicowanie daje mi ogrom pozytywnych emocji. Sporą frajdę sprawia mi również wyszukiwanie starych mebli, książek, sprzętów, które z należytym szacunkiem przeznaczam na potrzeby domowników, próbując tym samym tworzyć niepowtarzalny klimat domowego ogniska lub ogrodu.
W pracy zawodowej cenię indywidualność oraz lojalność swoich podopiecznych i współpracowników, z satysfakcją wspieram rozwój naszych uczniów, stawiając na rzetelną współpracę z rodzicami, nauczycielami oraz środowiskiem lokalnym. Sukcesy moich podopiecznych są dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy.