Anna Fronczak

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 1b
W naszej szkole od: 09.2013

magister pedagogiki specjalność „Wczesnoszkolna edukacja zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i psychologią szkolną”, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej (stopień zawodowy – nauczyciel mianowany), wychowawca klasy 3d. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie „Terapia pedagogiczna z elementami systemu Marii Montessori”. Posiada liczne kursy zawodowe oraz certyfikaty z zakresu: „Metoda Dobrego Startu”, „Metoda ruchu rozwijającego wg Veroniki Sherborne”, „Ruch dla uczenia się (Move to Learn)”. Aktywnie uczestniczy w corocznych „Międzynarodowych Konferencjach Montessori” organizowanych przez Polski Instytut Montessori. Inicjatorka dwóch innowacji pedagogicznych: „Move to Learn (Ruch dla Uczenia się)” w roku szkolnym 2013/2014 oraz „Edukacja wczesnoszkolna z elementami systemu M. Montessori. Pomóż mi zrobić to samemu” od 2015 r.