AKCJA INFORMACYJNO – PROFILAKTYCZNA COVID19 Opublikowano: 08.10.2020, Kategoria: Aktualności Autor: Cezary Skalski

Szanowni Rodzice

Celem zachowania szczególnej ostrożności oraz prewencji przeciwepidemicznej mającej na celu zapobieganie zagrożenia COVID-19 dla uczniów i pracowników szkoły od piątku 09.10.2020 r. w szkole rozpoczynamy akcję informacyjno-prewencyjną przeciwdziałania COVID-19 „Chroń siebie i innych„. Akcja ma przypominać uczniom o konieczności dbania o higienę osobistą. Z  akcją wiąże się również konkurs na plakat „Wiem, znam, przeciwdziałam COVID-19„.

O konkursie niebawem uczniów poinformują wychowawcy.

W związku z rozpoczynającą się akcją szkolną proszę Państwa o codziennym przypominaniu dzieciom o konieczności noszenia maseczek w przestrzeni wspólnej na terenie szkoły podczas przerw i innych wydarzeń z uczestnictwem Społeczności Szkolnej. Akcja informacyjno-profilaktyczna potrwa do odwołania

Cezary Skalski

Dyrektor SP w Książenicach